BlogasPavadinimas

Sugalvojau pavadinimą!

Prieš daugiau nei trejus su pusė metų aš pradėjau rašyti tinklaraštį.

Man buvo 16 metų ir pirmasis įrašas buvo apie skraidymą

 

aš moku skristi. kai neturiu ką veikti pradedu sklandyti palei buto grindis, jei būnu lauke netgi pakylu į keturių metrų aukštį, bet dažniausiai taip nerizikuoju, o jei kas nors pamatys? sunku patikėti, kad aš skraidau? man irgi tai buvo staigmena. bet tai tiesa. norėdama nubraukti dulkes ar voratinklius nuo lubų ar spintų nesinešu kedės. tiesiog pagalvoju, kad reikia pakilti ir… pakylu…o kartai gulėdama lovoje pradedu sklandyti virš jos. antklodė nukąra žemyn, katė, gulėjusi ant krūtinės, pajutusi, kad judu, nušoksta, o aš kylu iki tol, kol nosies galiukas įsiremia į gelsvas lubas ir išsipurvina balsvu tinku. kartai norėtus surizikuoti ir nušokti nuo kur nors. bet baimė, kad moku tik truputėlį skraidyti mane palaužia ir net nemėginu, o vėl atsargiai sklandau. kai pradedu skristi, kulnus pradeda kutenti, o per pėdos vidury perbėga pulkas įsivaizduojamu skruzdėlių.

skraidyti yra gerai, bet geriau pagaliau išmokčiau ko nors realesnio,pvz. plaukti.

 

Dabar man 20 metų. Aš vis dar nesustojau skraidyti, bet nebenorių išmokti realių dalykų, nes dabar kuriu  nerealų gyvenimą.

Pirmieji mano asmeninio tinklaraščio namai buvo blogas.lt. Sunkiausia dalis buvo bandant sugalvoti pavadinimą. Žinojau, kad ir kokį tuomet pasirinksiu, vėliau jis man nebepatiks, jis bus blogas ir keistinas. Tad laikinai užvadinau tinklaraštį Blogu Pavadinimu.  Ir toks pavadinimas išliko ir išliks iki…liepos pradžios, nes galiausiai sugalvojau gerą pavadinimą. Pirmiausia užbaigsiu savo 9-ių mėnesių pirmą kartą Prancūzijoje ir  pradėdama naują gyvenimo etapą Lietuvoje pristatysiu atsinaujinusį savo tinklaraštį. Jis ir toliau bus asmeninis, bet daug daugiau įrašų apie tai, kaip gyventi aistringai, efektingai ir nerealiai :)

 

Facebook comments:

Profile photo of vjusta

Author: vjusta

rabbit follower

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Skip to toolbar