BlogasPavadinimas

Apie kiškius

Ši teorija (bet pavadinta teorema, dėl gražesnio skambesio) nėra paremta faktais, bet pagrįsta tikėjimu, kad pasaulis yra nuostabus ir gyvenimas suteikia daugybę galimybių tuo įsitikinti.

Visas gyvenimas tai-  išnaudotos galimybės. Juk senatvėje (o gal anksčiau) sąžinė labiau užgrauš ne dėl padarytų, o dėl nepadarytų dalykų. Kartą supratau, kad gyvenimas suteikia tiek daug, bet ne visi žino, kad tuo galima pasinaudoti. Vėliau atradau, kad nėra lengva užtikti visas galimybes, tad jų reikia ieškoti. Galiu nuoširdžiai pasakyti, kad myliu savo dabartinį gyvenimą, nes laukiu kiekvienos progos plačiai atmerktomis akimis ir išskėstomis rankomis.

Kas yra tos galimybės? Man tai proga būt naudingai (savanorystė, donorystė, geri darbeliai), pamatyti kažką naujo (kelionės), patirti nepatirta (kuo daugiau sakyti TAIP, nebijoti klysti, kelti sau iššūkius).

Kodėl verta naudotis jomis? Dėl to jausmo po to. Jautiesi patobulėjęs, laimingesnis, jauti, kad  gali viską, pamatai kitų gyvenimų, susipažįsti su daugybe ambicingų, įdomių, net ypatingų žmonių. Kuo daugiau išnaudoji galimybių, ypač tokių kaip būti naudingam kitiems, tuo daugiau gyvenimas tau suteikia gėrio ir laimės. Tikrai, tikrai!

O kodėl kiškiai?

Daugumai kiškiai simbolizuoja baimę, bet man  tai kartu ir galimybes. Siekdami išlikti komforto zonoje, kurioje jaučiamės saugus, atsisakome gyventi įdomiai. Išdrįsus daryti tai  ko bijai patiri laimę. Prisiminkit L.Carroll’o  pasaką „Alisa stebuklų šalyje“. Maža mergaitė pasiekė baltą kiškį ir pateko į stebuklų šalį.  Kas tas kiškis? Tai galimybė. Naudokis galimybe. Sek paskui kiekvieną baltą kiškį, kurį pamatysi. .

 

Štai tokia ta mano kiškių teorema.

Netiki ja? Išbandyk.

Nežinai ar verta? Skaityk mano tinklaraštį, kuris pagaliau gavo pavadinimą, nes aš čia rašau ir rašysiu apie visus kiškius, kuriuos aš pati paseksiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CommentLuv badge

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Skip to toolbar